امروزی ها

10 قابلیت جدید ویندوز 10

نوبتی هم که باشد بعد از مدت‌ها نوبت عرض‌اندام کردن غول نرم‌افزاری دنیا و روشن کردن استراتژی ردموندی ها برای سیستم‌عامل جدید است. دیشب مایکروسافت در سانفرانسیسکو همایشی تقریباً خصوصی با بعضی از شرکای سخت‌افزاری و عده‌ای از اهالی رسانه داشت که در طول این همایش اقدام به معرفی نام و بعضی از ویژگی‌های جدید سیستم‌عامل ویندوز کرد.

369889_902

همانطور که می‌دانید مایکروسافت سنت‌شکنی کرده و با جهشی ۲ پله‌ای ویندوز جدید را Windows 10 نامیده است. به نظر می‌رسد مایکروسافت به هدف چندین و چندساله خود بسیار نزدیک شده و انتظار می‌رود در آینده‌ای نه‌چندان دور سیستم‌عاملی با قابلیت نصب بر روی دستگاه‌های مختلف را رونمایی کند. در جلسه‌ی یادشده تنها به نکاتی کوتاه و مختصر از ویژگی‌های جدید ویندوز آینده اشاره‌شده و صرفاً هدف از بیان آن‌ها نیز آشنایی شرکای سخت‌افزاری مایکروسافت برای دیدن راه ویندوز در آینده بوده است. ما در ادامه به ۱۰ ویژگی جدید در ویندوز ۱۰ اشاره خواهیم کرد.

369890_320

منوی استارت جدید در ویندوز ۱۰:

مایکروسافت بعد از بازخورد منفی از حذف منوی استارت در ویندوز ۸، تصمیم به انتشار به‌روزرسانی جدیدی بانام ۸٫۱ کرد که در آن دکمه‌ی استارت به‌جای خود بازگشت. ولی اکنون به نظر می‌رسد در ویندوز ۱۰ منوی استارت شاهد تغییراتی از قبیل باز شدن منو به‌صورت سنتی باقابلیت پین کردن نرم‌افزارهایی مختلف حتی نرم‌افزارهایی که برای نسخه‌ی دسکتاپ طراحی نشده‌اند اشاره کرد.

369891_921

همه‌چیز در قالب پنجره:

به نظر می‌رسد مایکروسافت در نسخه‌ی آتی ویندوز امکان اجرای نرم‌افزارهایی که با رابط کاربری لمسی سازگار هستند را نیز به محیط دسکتاپ بیاورد. در کنار این ویژگی اضافه شدن یا به‌نوعی بازگشت دکمه‌های بستن و کوچک کردن در گوشه‌ی پنجره‌های نرم‌افزارها می‌توان اشاره کرد.

369892_467

چندین دستکتاپ یا همان صفحه‌ی کار در ویندوز ۱۰:

امکان دارد صفحه‌ی اصلی کار شما در ویندوز بسیار شلوغ باشد و یا چندین نفر از یک سیستم استفاده نمایید و هر شخص خواهان قرار دادن نرم‌افزارهای دلخواه بر روی دسکتاپ باشد.در ویندوز ۱۰ امکان استفاده از چندین دسکتاپ و قابلیت سوئیچ بین آن‌ها فراهم گردیده است.

جست‌وجوی سریع‌تر:

مایکروسافت قصد دارد  File Explorer ویندوز ۱۰ را به‌نوعی هوشمند سازد تا پوشه‌هایی که شما بیشتر به آن‌ها سر می‌زنید را به خاطر سپرده تا در صورت جستجوی فایلی ، پوشه‌های پربازدید را در رأس جستجو قرار دهد.با این کار احتمال سریع‌تر پیدا شدن فایل نیز افزایش خواهد یافت.

اضافه شدن دکمه‌ی کار:

با کلیک بر روی این دکمه که قرار است به ویندوز ۱۰ بیاید، می‌توان به‌سرعت بین نرم‌افزارها و دسکتاپ‌های متفاوت سوئیچ کرد.

کلید ها و میان‌برهای جدید:

یکی دیگر از ویژگی‌های اضافه‌شده به ویندوز ۱۰ خط فرمان قابل‌برنامه‌ریزی است که فرد می‌تواند با برنامه‌ریزی آن به‌صورت شخصی یک میانبر برای اجرای هر فرمانی استفاده نماید.

File Explorer جدید:

در نسخه‌ی آتی ویندوز شاهد  File Explorer جدید خواهیم بود که بر روی آن دکمه‌ی خانه باقابلیت تعریف هر صفحه‌ای اشاره کرد.همچنین دکمه‌هایی بر روی آن به‌منظور سهولت در اشتراک گزاری فایل‌ها و صفحات بدون نیاز به نرم‌افزار خاصی تعبیه‌شده است.

369893_964

قالب‌بندی بهتر صفحه:

ویندوز جدید این امکان را می‌دهد که به‌صورت هم‌زمان از ۴ نرم‌افزار استفاده کنید و تمام آن‌ها را به‌صورت کامل مشاهده نمایید.در این طرح جدید، صفحه به یک مربع تقسیم می‌شود. ویندوز جدید هم‌چنین نرم‌افزارهایی که به‌طور پنهان در حال فعالیت می‌باشند را به کاربر اطلاع می‌دهد و حتی به‌طور هوشمند پیشنهادهایی باکار در حال انجام کاربر برای استفاده از نرم‌افزارها و پر کردن فضای خالی صفحه ارائه می‌کند.

تطبیق با رابط کاربری:

بهترین امکان معرفی‌شده در ویندوز ۱۰ را می‌توان به اینجا محیطی  که در آن‌هم استفاده از موس و کیبورد وجود دارد و هم صفحه‌ی لمسی. ویندوز جدید به‌طور خودکار در شرایط وصل و استفاده از موس و کیبورد نرم‌افزارها و محیط را برای استفاده از آن‌ها آماده می‌کند و در صورت استفاده از صفحه‌ی لمسی محیط را با این رابط کاربری تطبیق خواهد داد.

یک فروشگاه برای همه:

انتظار می‌رود در نسخه‌ی آتی یک استور یا فروشگاه برای دریافت نرم‌افزارها وجود داشته باشد که هم‌اکنون نیز این کار شروع‌ شده است.با این ویژگی نرم‌افزارهای طراحی‌شده قابلیت اجرا بر روی‌ گوشی و هم سیستم‌های رومیزی را خواهند داشت.

دراین‌بین اطلاعاتی از صفحه‌ی آگاه‌سازی‌ها و دستیار صوتی مایکروسافت قید نشده اما به‌طور یقین این دو ویژگی از قابلیت‌های ویندوز ۱۰ خواهند بود. درهرصورت باید منتظر ماند تا مایکروسافت در آینده نسخه‌ی پیش‌نمایش را منتشر کند زیرا نسخه‌ی پیش‌نمایش بیشترین شباهت را به نسخه‌ی نهایی ویندوز خواهد داشت.

 

منبع : فارنت

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

کار هایی که به ای کیو ضرر می زنند

از سال ۱۹۳۰ به علت شرایط بهتر زندگی، بهبود تغذیه و تحصیلات، «آی کیو» ی افراد در سراسر جهان بهتر شد، اما اکنون محققان ادعا می کنند که در سال های گذشته میزان بهره هوشی افراد کاهش پیدا کرده و از طرفی طی ۵۰ سال اخیر هوش اجتماعی هم افت پیدا کرده است.

محققان تأکید می کنند علاوه بر یاد گرفتن مهارت های جدید، موارد دیگری نیز برای حفظ آی کیو لازم است. در ادامه، به کارها و عاداتی که باعث کاهش بهره هوشی می شوند، می پردازیم.

انجام دادن چند کار با هم
محققان می گویند مغز برای انجام دادن چند کار به طور همزمان با هم، طراحی نشده است.زمانی که فرد این کار را می کند و تمرکز خود را سریع از یک کار به کار دیگر معطوف می کند، هر بار این کار را انجام می دهد، به قسمت شناختی مغز آسیب می رسد.در این شرایط (سوخت مغز) سریع تر مصرف می شود و در نتیجه مغز سریع تر خسته می شود.انجام دادن چند کار با هم مانع از تفکر عمیق و خلاق می شود.

جست و جوهای اینترنتی
دسترسی نامحدود به اطلاعات، چه در منزل و چه در بیرون از منزل، با فشار دادن یک دکمه می تواند هم خوب باشد و هم بد.

این که بتوانید آدرس ها، شماره تلفن ها، دستور غذا، اسم ها، رویدادها و … را به آسانی پیدا کنید، نیاز به یادآوری و به خاطر سپردن را در شما کاهش می دهد.

اگرچه این فناوری به صورت مستقیم روی مغز تأثیر نمی گذارد، اما بر نحوه ذخیره کردن اطلاعات در حافظه تأثیر می گذارد؛ به عنوان مثال ما راحت تر می توانیم به یاد بیاوریم که اطلاعات کجا ذخیره شده اند تا این که به یاد بیاوریم خود اطلاعات چه بوده اند.به گفته متخصصان مایکروسافت، به طور میانگین در طول ۱۵ سال، میزان تمرکز ما از ۱۲ ثانیه به ۸ ثانیه افت پیدا کرده است.

زیاده روی در مصرف میوه ها
مصرف زیاد فروکتوز (قند طبیعی موجود در میوه ها) توانایی هورمون انسولین برای سوخت و ساز قند خون و تولید انرژی در بدن را کاهش می دهد. البته منظور مصرف خیلی زیاد میوه است، نه مصرف مورد نیاز روزانه هر فرد.در این میان می توان با مصرف امگا- ۳ از مغز محافظت کرد.

خستگی سفر با هواپیما و کار شبانه
همه ما می دانیم که تقریبا یک روز پس از پرواز با هواپیما، فرد هنوز گیج است. این تأثیر می تواند چند هفته با فرد باقی بماند.نتایج بررسی روی نمونه های آزمایشگاهی نشان می دهد، اختلال ریتم شبانه روز (ساعت داخلی بدن)، کارایی هیپوکامپ مغز را کاهش می دهد.به گفته محققان، داشتن مشاغلی که شیفت کاری شب دارند و یا مسافرت های هوایی مداوم با اختلال رفتاری همراه هستند.

همزمان راه رفتن و آدامس خوردن
در گذشته گفته می شد که آدامس جویدن یک ورزش است که جریان خون را به مغز افزایش می دهد، اما آزمایش های اخیر، خلاف این موضوع را نشان می دهد.به گفته محققان، جویدن آدامس برای چند ساعت باعث حواس پرتی می شود.

مصرف غذاهای چرب
مصرف چربی های اشباع مانند (کره، نیمرو و…) مانع عملکرد دوپامین مغز می شود (دوپامین، انتقال دهنده عصبی حیاتی است).نتایج بررسی ها نشان می دهد که غذاهای چرب، عملکرد شناختی فرد را مختل می کند.

چند حقیقت جالب درباره آی کیو  
شاید خیلی ها دوست داشته باشند که میزان آی کیو با میزان موفقیت شان ارتباط مستقیم نداشته باشد، اما متاسفانه یا خوشبختانه روانشناسان مصرانه بر این باورند که میزان آی کیو تاثیر مستقیمی بر میزان موفقیت انسان دارد.آنچه در مطلب زیر به آن می پردازیم، حقایقی جالب درباره آی کیو یا ضریب هوشی است که به آن بهره هوشی هم گفته می شود.

ارتباط مستقیم آی کیو و ژنتیک
با وجودی که عوامل محیطی در کم و زیاد شدن بهره هوشی نقش دارند، اما به هیچ وجه میزان اثرشان به گرد پای وراثت نمی رسد، چرا که بر اساس یافته ها، هر چند عوامل محیطی کم و بیش بر آی کیو تاثیر می گذارند، اما وراثت و ژنتیک تشکیل دهنده ۴۰ تا ۸۰ درصد بهره هوشی است.

آی کیو بیشتر، روابط اجتماعی قوی تر
بر خلاف آنچه عموم تصور می کنند، بهره هوشی با روابط اجتماعی ارتباط تنگاتنگی دارد و هر چه آی کیو فرد بیشتر باشد، روابط اجتماعی اش هم قوی تر است، یا به عبارتی سعی می کند رابطه بهتری با دیگران در اجتماع برقرار کند.

خوردن زیاد تنقلات برابر با کم شدن آی کیو
خوردن زیاد تنقلات (با مواد مغذی کم) برای بچه های زیر سه سال نتیجه ای جز پایین آمدن میزان آی کیو ندارد.تحقیقات نشان داده است که بچه های زیر سه سال که مرتب تنقلات می خورند، ضریب هوشی کمتری نسبت به همسالان خود دارند که کمتر به تنقلات علاقه نشان می دهند.

زندانی و خلافکار آی کیو کمتری دارد
معمولا کسانی که بهره هوشی شان از میزان متوسط یعنی بین ۷۵ تا ۹۰ کمتر است، بیشتر به سمت ترک تحصیل، انجام کار خلاف و حتی زندانی شدن رغبت نشان می دهند و فاصله شان با این گونه نسبت به همتایانشان کمتر است.

ضریب هوشی کمتر، تمایل به خودکشی بیشتر
کسانی که از بهره هوشی کمتری بهره می برند، زودتر از دیگران در برابر مشکلات زندگی زانو خم می کنند و دوست دارندخودکشی کنند تا از این زندگی راحت شوند.

افراد دارای آی کیو بالای ۱۱۵، همه فن حریف هستندانجام کارهایی که نیاز به مهارت خاصی ندارند، نیاز به آی کیو چندانی هم ندارند. به عبارتی چه ضریب هوشی بالا باشد و چه پایین، کارهای روتین و روزمره انجام می شوند، اما مسئله اصلی در کارهایی است که پیچیدگی خاصی دارند یا مهارت ویژه ای می طلبند. چنین مشاغلی فقط از دست کسانی برمی آیند که آی کیو بالای ۱۱۵ دارند.

هر چه آی کیو بیشتر، اعتماد به نفس هم بالاتر
اگر از افرادی که در عرصه های مختلف از جمله کار، ورزش و زندگی شخصی موفقیت به دست آورده اند بپرسید عامل موفقیت تان چیست، قطعا بخش عمده ای از آن را مرتبط با اعتماد به نفس می دانند.ثابت شده است که کسانی که بهره هوشی بالاتری دارند، اعتماد به نفس شان هم بیشتر است.

خلاقیت، محصول آی کیو بالاست
انسان های خلاق، مبتکر و نوآور کسانی هستند که قدر آی کیو بالای خود را می دانند و تلاش می کنند که از این موهبت الهی ارزشمند، با انجام کارهای خلاقانه و نوآور استفاده کنند.

منابع:
سلامت نیوز

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

سن اغاز چین و چروک پوست

محققان می گویند بروز چین و چروک روی پوست، زمان و سن مشخصی ندارد بلکه به نوع پوست و نحوه مراقبت از آن باز می گردد. در برخی افراد چروک ها حتی قبل از رسیدن به ۳۰ سالگی آغاز می شود و در برخی افراد حتی در ۵۰ سالگی هنوز چین و چروک یروی پوست دیده نمی شود.

ec5f8a27bc47b073dab9ab146c70a113_w280_h360

چین ها در کل به دو دسته تقسیم می شوند: برخی چین ها روی پوست ثابت شده اند اما برخی دیگر به دلیل کم آبی یا در معرض نور خورشید قرار گرفتن به صورت موقتی ظاهر می شوند و با مراقبت خوب و آب رسانی به پوست هم رفع می شوند. اولین چین ها معمولا در سن ۲۵ تا ۳۵ سالگی بروز می کنند و اکثرا چین های ناشی از بیان احساسات هستند و در اطراف چشم یا دهان دیده می شوند.

1354776597

افرادی که سیگار می کشند، در معرض نور خورشید هستند یا تغذیه و خواب به هم ریخته ای دارند بیشتر دچار چین و چروک صورت می شوند. از ۳۵ سالگی به بعد چروک های سطحی و نازک به مرور عمیق تر و از ۴۵ سالگی به بعد این چروک ها در پیشانی ظاهر می شوند. بهترین راه پیشگیری چین و چروک ، اصلاح سبک زندگی است.

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

ایا بازی جور چین یا پازل در رشت فکری کودکان و نوجوانان موثر است؟

حتماً شما هم شنیده‌اید که بازی با جورچین یا پازل می‌تواند به رشد فکری کودک کمک کند. در این مطلب به بررسی صحت و دلایل این موضوع خواهیم پرداخت.

درست کردن پازل و جورچین برای کودکان و بزرگسالان فواید بسیاری به همراه دارد. از قرن‌ها پیش فیلسوفان پرسش‌ها و معماهایی را برای ورزیدگی و پرورش ذهن و افزایش قدرت منطق و تعقل مطرح می‌کرده‌اند. شاگردان آن‌ها بدون آنکه بدانند در ذهن‌شان چه اتفاقی می‌افتد، از حل این مسائل لذت می‌بردند. اولین جورچین در اوایل قرن هفدهم میلادی در انگلستان ساخته شده‌است. مبدع این جورچین جان سپیلزبری بود. او نقشه جهان را به شکل پازل درآورده بود و با استفاده از آن به شاگردانش جغرافیا آموزش می‌داد.

در طول دهه‌های اخیر دانشمندان و روانشناسان، آزمایش‌های بسیاری انجام داده‌اند تا دریابند که بازی‌کردن با جورچین‌ها چه فوایدی برای ذهن دارد. اکثر پژوهش‌گران معتقدند پازل‌ها برای رشد و تکامل روند شناخت، درک و تشخیص موثر هستند. علاوه بر این دانشمندان معتقد‌ هستند که درست کردن جورچین یا پازل به صورت روزانه و طبق یک برنامه مرتب، برای رشد قدرت منطق و استدلال کودکان بسیار موثر است و به طور مستقیم در  پرورش هوش اجتماعی و منطقی آن‌ها تاثیر دارد.

در اینجا به ذکر چهار مورد از فواید درست کردن پازل یا جورچین برای بچه‌ها می پردازیم:

۱ .      تقویت حافظه

پازل‌ها ارتباط و اتصال بین اجزای مغز را تقویت می‌کنند. این اسباب‌بازی فکری، زمینه ایجاد افکار جدید و نوآورانه را در مغز با سرعت بالا فراهم می‌کند. جورچین‌ها برای تمام سنین مفید هستند، اما چون کودکان در سن رشد هستند و بهترین شرایط مغزی را برای تقویت و تکامل ذهنی دارند، درست کردن پازل از همه بیشتر برای کودکان مفید است.

 

۲ .      افزایش قدرت تخیل و نوآوری

یک پازل مفید به فرزند شما کمک می‌کند به راه و روش‌های جدید فکر کند و به دنبال راه‌حل بگردد. حتی ایده‌هایی که برای ساختن و تکمیل جورچین مفید واقع نمی شوند، به کودک شما نوعی تفکر خارج از چارچوب را خواهند آموخت. برای درست کردن پازل، کودک انواع فرضیه‌ها را به عنوان راه‌حل به ذهن می‌آورد و آن‌ها را آزمایش می‌کند تا راه چاره اصلی را بیابد. از طریق آزمایش این فرضیه‌ها ذهن کودک برای حل مسائل منطقی و ریاضی آماده خواهد شد و در بزرگسالی این منطق را در حل مسائل شخصی، خانوادگی و اجتماعی نیز به کار خواهد گرفت.

banbao-fire-station-toy

۳ .     به کار‌گیری همزمان دو نیمکره مغزی

برای درست کردن جورچین‌ها مغز انسان ناگزیر است هم به جزء بیندیشد و هم به کل. برای این کار هم نیاز به منطق هست و هم به خلاقیت. از آنجا که مناطق مختلفی از مغز در فعالیت‌های منطقی و خلاقانه درگیر می‌شوند، بهترین نتیجه از عملکرد همزمان این دو ناحیه به دست می‌آید. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که علومی همچون ریاضیات در افرادی که دو نیمکره مغز را یک‌جا به کار می‌گیرند، بهتر آموخته می شوند.

 

۴ .      ترشح دوپامین

مغز ما انواع مختلفی از پیام‌رسان‌های عصبی را تولید می‌کند که به نواحی مختلف مغز کمک می‌کنند با هم و با بقیه نواحی سیستم عصبی بدن ارتباط برقرار کنند. جورچین‌ها و پازل‌ها در ترشح دوپامین موثر هستند. در طول مراحل مختلف ساخت جورچین، کودک با موفقیت‌های کوچک و بزرگ در زمینه حل مسائل روبه‌رو می‌شود و این موفقیت‌ها باعث ترشح دوپامین می‌شوند که در ایجاد حس و حال روحی خوب و مثبت موثر است. این تجربه لذت‌بخش ذهن کودک را به آموزش همراه با تشویق عادت می‌دهد و کودک به‌این وسیله درآینده نیز داشن‌آموز موفق‌تر و باانگیزه تری خواهد شد.

 

برای انتخاب پازل یا جورچین باید به تناسب تکه‌های پازل با سن کودک یا نوجوان توجه کرد. همچنین جنس پلاستیک یا مقوای پازل و رنگ استفاده‌شده در آن باید دارای گواهینامه‌های کیفی با استانداردهای تعریف شده جهانی باشند. انواع جورچین‌های برند Banbao از مفیدترین و با کیفیت‌ترین جورچین‌های کودکان و نوجوانان هستند که با سختگیرانه‌ترین معیارهای جهانی ساخت اسباب‌بازی کنترل کیفی می‌شوند. فروشگاه اینترنتی مدیسه، یکی از معتبرترین مراکز فروش جورچین‌های بن‌بائو است و انواع مدل‌های این پازل‌ها و سایر اسباب‌بازی‌های فکری و آموزشی را با قیمتی مناسب عرضه می‌کند.

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/٢٩
Comments نظرات () لینک دائم

دخترا

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

از بین بردن جوش و لکه ها

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٩
Comments نظرات () لینک دائم

جوک ازدواجی

وقتی کوچیک بودیم بزرگ ترا ازدواج میکردن حالا که بزرگ شدیم کوچیک ترا ازدواج می کنند

 

 

ایا ما تماشای بهر جهان اماده ایمناراحتناراحتناراحت

دهه 60 تیا 

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱۸
Comments نظرات () لینک دائم

لاک

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

طرز تهیه قند های خوشگل و شیرین

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

کلاه قرمزی

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

سر گئی برین

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

جوکده

 

از مزایای دانشگاه های ایران این است که دخترا بعد از 4سال هیچی نشدن حداقل یک ارایشگر خوب میشن

مورد داشتیم جشن تولد تو باغ بوده بارون میاد همه ارایشا پاک میشه جشن تولد تبدیل میشه به هالووین

یه پسره تو وبلاگش نوشته بود جای خالی تورو انقدر با چشام اب میدم تا دوباره کنارم سبز بشی فکر کنم مخاطبش یونجه بوده

به اون دختره باید گفت یه عکس از باطنت بزار ببین همونقدر لایک می خوره خندهخندهزبانخنده 

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

ژست ایستاده

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:٢٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

ژست عکس

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

ژست ایستاده

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

ژست نشسته

نویسنده : sara ghamilui : ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

جوک

فردی با پورشه وارد امام زاده شد تودلم گفتم بی شرف تو سوار حاجتی که من دارم شدی

 

عشق بدون فداکاری مثل شلوار کردی بدون کش می مونه اونایی که شلوار کردی داشتن می فهمن

 

 

 

 

نویسنده : sara ghamilui : ٤:۱۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/۱٠
Comments نظرات () لینک دائم

هیچ کس تنها نیست!!!!

 

به نام خالق عشق و هستی

 

هیچکس تنها نیست ! چون که او همیشه با ماست

 

 زمانی که تنها و بی کس بودم کسی که مرا از دریای غم و سکوت تنهایی نجات داد او بود

 

زمانی که توسط دوستان خیالی و دروغین محکم به زمین خوردم وهمه چیزامو از دست دادم تنها او بود که دستمو گرفت

 

هنگامی که نه پولی نه ابرویی نه احترامی میان مردم داشتم تنها او بود که به فکر من بود

 

او تنها معبودم نبود او یک نجات دهنده هم بود

 

هیچوقت تنهایم نگذاشت و هیچ مقت قهر نکرد بلکه من بودم که با هر گناه یک قدم از او دور می شدم و همچنین اگر در سختی او را می خواندم و نیایش می کردم او دوباره به سمتم می امد

 

 

 

خدایا ببخش که انقدر خود خواهم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نویسنده : sara ghamilui : ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٤/٦/٥
Comments نظرات () لینک دائم